Archiv

archiv článkůarchiv aktualit
  

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

22.5.První zprávaVítáme vás na novém webu projektu Street Hockey Cup!
29.5.Sk. E pokračuje 10.6. Týmy z Plzeňska (Přeštice, Město Touškov, Všeruby, Zruč, Blovice a Chotěšov) se sejdou na dalším turnaji v pondělí 10.6. Opět v Plzni.
30.5.Domažlicko opět 11.6.Skupina C - Domažlicko má druhý turnaj v Blížejově v úterý 11. června.
31.5.Tachovsko hraje 17.6.Mužstva skupiny B se potkají v pondělí 17. června. Tentokráte v Tachově
2.6.Rokycansko - 13.6.Týmy ze skupiny D se utkají opět v Rokycanech. Ve čtvrtek 13. června.
5.6.Áčko pokračuje 14.6.Skupina A - Severní Plzeňsko má svůj druhý turnaj na programu v pátek 14. června. Opět na hokejbalovém hřišti v Horní Bříze.
24.6.2. kolo je minulostíVšech pět skupin má za sebou dva kvalifikační turnaje. Ten poslední je na programu v září.
29.8.Blíží se 3. kolo SHC!V polovině září se rozjede naplno seriál posledních turnajů jednotlivých skupin. Jako první se představí hráči z Tachovska - v úterý 10. září na stadionu ve Stříbře.
25.9.SHC čeká velké FINÁLEVšech patnáct turnajů je za námi. Sérii turnajů uzavřela skupina D ve Zbirohu. Nejlepší týmy teď čeká finále 15.10. v Plzni.
3.10.Finále - skupina BKrakeni Domažlice, Radnice, Rokycany/Jižní předměstí, Tachov/Hornická, Tučňáci Dolní Bělá, Bramboráci Žihle
3.10.Finále - skupina AKostelka Tachov, Panteři Přeštice, Skippies Kdyně, Monkeys Kralovice, Medvědi Přimda, Strašice
7.10.Strašice nahradily ZručVe velkém finále budou chybět Diktátoři ze Zruče. Ti mají v té samé době již zaplacené exkurze a proto se s lítostí z turnaje omluvili. Nahradí je tým Strašic. Změnilo se tím trochu složení obou skupin.
29.3.SHC 2014 před startem!4. ročník projektu STREET HOCKEY CUP startuje v dubnu. Letos se šesti skupinami a řadou nových týmů!
7.4.SHC začíná ve Staňkově!Úvodní souboje letošního ročníku začínají na hřišti jednoho z nováčků. 8.4. proběhne ve Staňkově domažlická skupina.
10.4.SHC 2014 v plném prouduNaplno se rozeběhly úvodní turnaje ve skupinách. Domažlicko a Kralovicko už mají první klání za sebou. 15.4. se zapojí Rokycansko a den na to Tachovsko.
24.4.Plzeňsko uzavře 1. koloV úterý 29.4. ukončí svým turnajem v Plzni skupina F - Plzeňsko první část letošního SHC.
12.5.Termíny druhé části SHCSérii druhých turnajů ve skupinách začíná v úterý 27. května Domažlicko.
10.6.Poslední turnaj jaraV úterý 17. června uzavře základní část turnaj skupiny F. Premiérově se Street Hockey Cup představí v Nýřanech.
16.6.SF skupina 1První semifinálová skupina má složení: Skippies Kdyně, Krakeni Domažlice, Staňkovští draci, Hornická Tachov, Rytíři Bělá nad Radbuzou a Pumy Stříbro.
16.6.SF skupina 2Druhou semifinálovou skupinu tvoří mužstva: Koblížci Strašice, Rokycany - Masaryčka, Vlci Mýto, The Shield Plzeň, Dvacítka Plzeň, Plzeňská desítka. Turnaj proběhne v Plzni.
17.6.SF skupina 3Poslední semifinálová skupina je ve složení: Diktátoři ze Zruče, Monkeys Kralovice, Bramboráci Žihle, Panteři Přeštice, Bojovníci Nezvěstice, Chotěšov Wilds.
30.10.Vítězové do Prahy!Rytíři Bělá nad Radbuzou navštíví 18. prosince mez. hokejové utkání CZE - SWE. Je to jedna z cen pro vítěze projektu.
3.11.MVP finálového SHC 2014

Tachov – Hornická: Jakub Vrba
The Shields Plzeň: Ondřej Budek
Staňkovští Draci: Matěj Bozděch
Bramboráci Žihle: Stanislav Tureček
Diktátoři ze Zruče: Ondřej Horažďovský
Rokycany Masaryčka: Vojtěch Šimůnek
Koblížci Strašice: Zdeněk Mrázek
Monkeys Kralovice: Jan Koča
Panteři Přeštice: Aleš Vrba
Rytíři Bělá n. Radbuzou: Lukáš Sobolík

8.3.Přehled týmů - SHC 2015K 10.3. jsou přihlášeni:
Tachov - Hornická
Rytíři Bělá nad Radbuzou - obhájce
Plzeňská desítka
Radnice
Chotěšov Wilds
Plzeň - Západní
Panteři Přeštice
Sršni Blížejov
Plzeň - Patnáctka
Vinický sběr Plzeň
Flash Kladruby
Koblížci Strašice
Diktátoři ze Zruče
Lochotové z Plzně
Vlci Mýto
Bojovníci Nezvěstice
Tunáčci Dolní Bělá
Skippies Kdyně
Medvědi Přimda
Sbíječi Mrákov
Krakeni Domažlice
Pumy Stříbro
Staňkovští Draci
Rokycany - Masaryčka
17.4.SHC začíná ve StaňkověPrvní turnaj 5. ročníku SHC odstartuje domažlická skupina v pondělí 20. dubna ve Staňkově.
23.6.Skupina B hraje v záříDomažlická skupina odehraje druhý turnaj na začátku září. Poté bude známé složené SF skupin.
20.10.Tachov nahradí ŽralokyZ finále se pár dní před turnajem odhlásil tým Sharks Nýřany. Jejich místo zaujme Tachov, který skončil v SF 1 hned za Žraloky.
24.2.SHC 2016 otevírá brányJiž pošesté změří síly mužstva z Plzeňského kraje. Letos to bude 25 týmů!
17.4.První kolo je za námiVe všech pěti skupinách je odehrané úvodní kolo. Nejlépe si zatím vedou Krakeni Domažlice, Pumy Stříbro, Koblížci Strašice, Hlávkovci Přeštice a Vinickej Sběr Plzeň
30.6.Známe semifinalisty!Po druhých turnajích jednotlivých skupin se vyjasnila čtrnáctka semifinalistů: Krakeni Domažlice, Nová škola Domažlice, Staňkovští Draci, Pumy Stříbro, Flash Kladruby, Tachov Hornická, Koblížci Strašice, Vlci Mýto, Masaryčka Rokycany, Hlávkovci Přeštice, Vidláci z Bělé, Plzeňská Desítka, Vinickej Sběr a 4. ZŠ Plzeň.
 

26.4. | Úprava ročníku 2018
V dubnu odstartoval turnaji ve skupinách ročník 2018. Ten má v sobě jednu podstatnou inovaci, a to zrušení semifinálových turnajů.

 

18.10. | Finálový All-stars team
Tříčlenný All-stars team finálového turnaje má tuto podobu: Štěpán Suk, Vít Štrédl (oba Hagridi Zbiroh), Matěj Zeman (Tachov - Hornická).

 

25.8. | Druhé SF 14. září!
V semifinále B se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Staňkovští Draci, Sbíječi Mrákov, ZŠ Planá, Hagridi Zbiroh, Plzeňská Desítka, Radnice a 1. ZŠ Plzeň. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

25.8. | První SF 12. září!
V semifinále A se střetnou dle dosažených výsledků ve skupinách týmy: Nová škola Domažlice, Tachov - Hornická, Panteři Přeštice, 20. ZŠ Plzeň, Vlci Mýto, Vinickej Sběr Plzeň, Pumy Stříbro. Turnaj proběhne v Plzni v hokejbalové hale.

 

11.5. | Termíny druhých turnajů
Známe termíny druhých turnajů u tří skupin: Skupina A - 25.5. (Mrákov) Skupina B - 19.5. (Stříbro) Skupina D - 7.6. (Zbiroh)

 

10.5. | Dohrávka 1. kola
Skupina E odehraje první turnaj v pondělí 15.5. v Plzni

 

24.4. | SHC putuje po regionu
Nejen nové týmy, ale i nová místa konání turnajů čeká Street Hockey Cup. Úvodní turnaj skupiny B se odehrál v Plané, domažlická skupina se chystá do Mrákova a rokycanská po delší pauze také do Zbirohu.

 

4.4. | Nováčci na SHC 2017
Další dva nové týmy se představí na letošním ročníku SHC. Tachovskou skupinu doplní Planá a Mariánské Lázně.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Copyright © 2022 eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Facebook | Nastavení cookies